Прикраси в які Ви вкладаєте зміст
Пошук…

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

АВТОРСЬКІ ПРАВА ТА КОПІРАЙТ

  

Використовуючи цей сайт будь-яким способом, переглядаючи цей сайт, надаючи будь-яку інформацію компанії Peninsula, ви погоджуєтесь з усіма умовами використання та політикою конфіденційності.


Весь вміст, включаючи, дизайни, фотографії, ілюстрації, аудіо та відеокліпи, логотипи, назви виробів, лозунги, є ексклюзивною власністю компанії Peninsula і захищається торговою маркою, та Законом України про авторське право та суміжні права, від 23 грудня 1993.


Ви можете завантажувати, зберігати та робити фізичні чи цифрові копії вибраного вмісту лише для особистого (не комерційного) використання. Будь-яке інше використання контенту компанії Peninsula слід попередньо обговорити та підтвердити у письмовій формі.


Ви погоджуєтесь:

а) не використовувати цей веб-сайт або будь-який вміст, що міститься на ньому, для комерційних цілей;

б) не розміщувати, змінювати, поширювати, завантажувати чи створювати будь-які збірки із вмісту, що є об'єктом авторського права та захищений законодавством про авторське право та суміжні права;

в) не збирати та не зберігати незаконним чином будь-які персональні дані користувачів веб-сайту www.peninsula.com.ua;

г) не використовувати вміст веб-сайту таким чином, щоб його можна було вважати нецензурним або наклепницьким для репутації компанії Peninsula та її публічного іміджу.

СТЕЖТЕ ЗА НАМИ