Прикраси в які Ви вкладаєте зміст
Пошук…

Оплата та доставка

оплата

При здійсненні покупки в «Peninsula» Ви отримуєте унікальний товар, в який вже додані Ваші особисті зміни. Виріб вже не може бути проданий комусь іншомую Через цю специфіку ми починаємо виготовлення Вашого замовлення тільки після внесення 100% оплати.

 

Способи оплати:


1)     оплата банківською картою у системі LIQPAY - це найшвидший та найбезпечніший спосіб;


                                                                                   


2)     оплата на рахунок, який надсилається на Вашу електронну пошту або у мессенджері. В цьому випадку Вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами по  телефону або написати листа на адрес електронної пошти. Контакти для зв’язку вказані на сайті.

 

Момент отримання оплати фіксується! Відповідне повідомлення відправляється на електронну скриньку або номер телефону клієнта.

 

доставка

Питання, пов’язані з доставкою товару ми доручаємо найпопулярнішому в Україні логістичному оператору – «Нова Пошта». Після того як ми відправили Вашу посилку, ми одразу ж надсилаємо Вам sms з трекінг номером для відстеження замовлення в дорозі.

 

Оплата доставки замовлення здійснюється виключно клієнтом. Ми відправляємо замовлення використовуючи інформацію надану клієнтом. Клієнт сам вирішує буде це адресна доставка або доставка до складу логістичного оператора, також клієнт має можливість обирати опції платного зберігання, та інші.  

СТЕЖТЕ ЗА НАМИ