Термін доставки під час дії воєнного стану 3-4 робочих дня love_ukraine
down ДОПОМОГА ЗСУ emblem Довіряємо фонду Сергія Притули
ENG
UA
We accept orders for jewelry without engraving. With the delivery time 3-4 working days during martial law status love_ukraine
down Aid for Ukrainian Armed Forces emblem We trust Sergei Prytula Foundation
ENG
UA
Гравировка и подарочная упаковка входят в стоимость украшений
Срок изготовления изделия с гравировкой 1 день
Подарочные СЕРТИФИКАТЫ     |     НЕДЕЛЬНЫЕ СКИДКИ от -15% до -35%
Instashop НАШ ДИЗАЙН SALE
Поиск…


СПІВРОБІТНИЦТВО

Наша компанія відкрита для співробітництва. Ми завжди перебуваємо в пошуках свіжих ідей для розвитку бізнесу, тому з цікавістю розглядаємо всі пропозиції, що надходять на нашу корпоративну пошту.


ЗДОБУВАЧАМ

Співробітники Penіnsula – це наш основний актив, при цьому ми з радістю розглянемо резюме потенційних здобувачів, і у випадку взаємної зацікавленості готові запросити Вас у нашу команду. Якщо ви проактивні та хочете зв'язати свою долю зі світом ювелірних прикрас, надсилайте резюме з фотографією і коротким супровідним листом на нашу корпоративну пошту. Відповідь ви отримаєте протягом 14 днів.


ТОРГОВИМ ЦЕНТРАМ

Шановні менеджери керуючих компаній, наш проект перебуває в стадії активного зростання, ми постійно зацікавлені в якісних торговельних площах від 6 до 30 м.кв. Розглядаємо як діючі об'єкти, так і попередню реєстрацію на етапі будівництва. Просимо Вас направляти інформацію на корпоративну пошту, або за телефоном.